13 Березня

The first issue of "Proceedings of the Petrograd Soviet of Workers ' and Soldiers' Deputies

Вперше газета вийшла 30 жовтня 1905 тиражем 1000 примірників
Сьогодні «Известия» — провідна загальнонаціональна щоденна російська газета, яка протягом десятиліть користується довірою читачів за повне висвітлення новин і глибину аналізу.

Вперше газета вийшла 30 жовтня 1905 накладом 1000 примірників. Незважаючи на те, що газета виходила до грудня 1905 року (у грудні 1905 року був арештований провідний автор «Известий» ), все ж датою заснування нинішньої газети вважається 13 березня 1917 року.

«Известия» стали офіційним друкованим органом нової влади, на її сторінках публікувалися найважливіші документи Жовтневої революції — «Декрет про мир» і «Декрет про землю». «Известия» — перша радянська газета, у якої з'явилися власні кореспонденти. А через сім років була створена широка мережа корпунктів, в тому числі зарубіжних.

«Известия» отримали славу кузні літературних кадрів, саме на її сторінках вперше опублікувався ще не визнаний , а також , , .

З серпня 1991 року газета стала незалежним виданням.

Сьогоднішні «Известия» сповідують базові принципи незалежності редакційної політики і прозорості ведення бізнесу. Тематика газети — висвітлення подій в Росії і за кордоном, аналітика і коментарі, огляд питань бізнесу та економіки, подій культурного і спортивного життя.